Typy povrchů a barev pro sekční garážová vrata Hörmann

U ocelových sekčních vrat Hörmann najdete 3 atraktivní povrchy s mnoha barevnými odstíny a 6 povrchů s dekorem pro harmonické ztvárnění vrat.

typy povrchů dle struktury - ocelová sekční vrata

Povrch struktura dřeva Povrch hladký plochý Povrch vlnitý profil

Woodgrain

povrch woodgrain

Silkgrain

povrch silkgrain

Micrograin

povrch micrograin

Pro vrata: LTE40, EPU40, LPU 40 Pro vrata: LPU 40 Pro vrata: LPU 40
U tohoto robusního povrchu s dřevěnou strukturou a originálu věrným vzorem řezu se dají malé škrábance neviditelně vyspravit. Tento hedvábně hladký povrch působí velmi elegantně a hodí se mimořádně dobře k moderní architektuře. Tento nový povrch si získává přízeň díky vlnitému profilu vylisovanému do hladké oceli, který vytváří působivé efekty světla a stínu.
Povrch fólie imitace dřeva Povrch fólie imitace dřeva Povrch fólie imitace dřeva

Decograin Světlý dub

povrch decograin světlý dub

Decograin Tmavý dub ořech

povrch decograin tmavý dub ořech

Decograin Rosewood mahagon

povrch decograin rosewood

Pro vrata: LPU 40 Pro vrata: LPU 40 Pro vrata: LPU 40
Povrchová vrstva z plastové fólie na vnější straně panelu s lisovanou strukturou ve světlém odstínu dekoru dubu. Povrchová vrstva z plastové fólie na vnější straně panelu s lisovanou strukturou ve tmavě ořechovém odstínu dekoru dubu. Povrchová vrstva z plastové fólie na vnější straně panelu s lisovanou strukturou v mahagonově zbarveném odstínu dekoru dubu.
Povrch fólie imitace dřeva Povrch fólie imitace dřeva Povrch metalický nástřik

Decograin Zlatý dub

povrch decograin zlatý dub

Decograin Tmavý dub rustical

povrch decograin tmavý dub rustical

Decograin Titan metallic

povrch decograin titan metallic

Pro vrata: LPU 40 Pro vrata: LPU 40 Pro vrata: LPU 40

Povrchová vrstva z plastové fólie na vnější straně panelu s lisovanou strukturou ve středně hnědém odstínu dekoru zlatožlutého dubu.

Povrchová vrstva z plastové fólie na vnější straně panelu s lisovanou strukturou ve tmavém intensivním odstínu dekoru dubu s rustikální strukturou.

Povrchová úprava antracitového laku s metalickým efektem. Tento povrch se výborně hodí k domovním dveřím Hörmann v odstínu CH703.

15 přednostních základních barev za stejnou cenu

 

Jednostěnná a dvoustěnná ocelová sekční vrata Hörmann se standardně dodávají v odstínu provozní bílá RAL 9016 na vnější straně a na vnitřní straně šedobílá RAL 9002. Dále je v nabídce za příplatek zhruba 200 odstínů barev dle stupnice RAL. Vyjmuty jsou barvy s perleťovým efektem, zářivé a metalické barvy. Tmavým barvám je vhodné se u dvoustěnných ocelových vrat obrácených ke slunci vyhýbat, protože prohnutí lamel, ke kterému by mohlo docházet, může omezovat funkci vrat. Vyobrazení barev a povrchů není z důvodů techniky tisku barevně závazné, doporučujeme barevné odstíny vybírat přímo podle vzorků a vzorníku.