HÖRMANN - pohony pro garážová vrata

Komfort a bezpečí pro váš domov

Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? S pohony garážových vrat Hörmann máte stále "volnou jízdu", neboť otevřete garážová vrata i vjezdovou bránu rychle, pohodlně a bezpečně ručním vysílačem z auta. Komfortním a rychlým pohonem SupraMatic, cenově výhodným pohonem ProMatic a ProMatic Akku, což je pohon pro garáže bez připojení elektřiny, nabízí Hörmann inovační techniku pohonů.

 

Přehled nabídky pohonů Hörmann pro garážová vrata:

  • EcoStar    - ekonomický a bezúdržbový (do plochy 6m2)
  • ProMatic    - spolehlivý a funkční  (do plochy 10m2)
  • ProMatic P    - spolehlivý a funkční se zvýšenou sílou
  • ProMatic Akku    - funkční bez elektrické přípojky (do plochy 8m2)
  • SupraMatic E    - superrychlý a komfortní
  • SupraMatic P    - superrychlý a extra výkonný
  • SupraMatic H    - odolný pro hromadné garáže
 
 

Rychleji a bezpečněji do garáže

Až o 50 % vyšší rychlost otvírání pohonů SupraMatic ve spojení se sekčními vraty Hörmann šetří čas a zmenšuje riziko nehody zejména na frekventovaných ulicích.

Pohon SupraMatic nabízí další výhody:

Pomocí ručního vysílače nebo volitelného vnitřního tlačítka IT 3 b je možné jednotlivě zapínat a vypínat halogenové osvětlení pohonu.

Pomocí individuálně nastavitelné druhé otvírací výšky můžete garáž větrat, aniž by bylo nutné ji zcela otevřít.

Elegantní vzhled díky krytu pohonu z kartáčovaného hliníku.

 

Uklidňující bezpečí díky automatickému uzamknutí vrat v kolejnici pohonu

Nezvaní hosté mají sotva nějakou šanci. Jsou-li garážová vrata zavřena, zajištění proti zvednutí automaticky zaskočí do dorazu ve vodicí kolejnici a vrata jsou ihned uzamknuta a zajištěna proti zvednutí. To se provede čistě mechanicky, a proto zůstane, na rozdíl od konkurenčních pohonů, účinné i při výpadku proudu.

Automatická sekční vrata Hörmann jsou pro vaši bezpečnost zkoušena ústavem TÜV a certifikována podle směrnice TTZ »Opatření bránící vloupání pro garážová vrata«.

 
   

Sladěný systém

Společnost Hörmann vám nabízí přesně vzájemně sladěný systém skládající se z garážových vrat, pohonu garážových vrat a pohonu vjezdové brány. Nepotřebujete žádný dodatečný přijímač a ušetříte si ladění pohonných systémů různých výrobců.

 

Spolehlivá vypínací automatika

Vypínací automatika bezpečně zastaví vrata při náhlém výskytu překážky. Pro ještě větší ochranu a bezpečnost doporučujeme montáž bezdotykové světelné závory.

 
   

Zaručená kvalita

Díky vynikajícím technickým řešením, četným patentům a nekompromisnímu zajišťování kvality poskytujeme 5 roků záruky na pohony. Podrobnosti naleznete v Záručních podmínkách.

 

Patentovaná technika ozubeného pásu

Tento zesílený kevlarový ozubený pás je obzvlášť odolný proti přetržení a má tichý chod. Mazání tukem nebo olejem není nutné. Tak na vaše auto nemůže nic kapat. Důležitá výhoda vzhledem k řetězovým nebo vřetenovým pohonům. Silný pružinový mechanismus vždy automaticky napíná ozubený pás a zajišťuje tak rovnoměrně klidný chod.

 
   

Individuální komfort obsluhy

Mnohostranný program příslušenství nabízí pro všechny stavební situace vhodné kvalitní mobilní i stabilní příslušenství. Od ručních vysílačů mikro přes kódovací tlačítka a čtečky otisků prstů po speciální řešení, například nouzový akumulátor.

 

Měkký rozjezd a měkké zastavení

Šetří vrata a pohon, v každé fázi chodu vrat má nízkou hlučnost.