Pohony pro vjezdové brány HÖRMANN 

pohon pro posuvné brány - LineaMatic

13 990,- včetně montáže a 15% DPH

pohon brány Hörmann LineaMatic

Robusního elektromechanický pohon pro posuvné pojezdové nebo samonosné brány, až do výšky brány 2000 mm, průjezdné šířky 6000 mm a do hmotnosti brány 300kg. Pohon lze naprogramovat na funkci částečného otevření (pro pěší průchod). Pohon je dodáván včetně 1ks čtyřtlačítkového dálkového ovladače HS4BS. Tato akční sada obsahuje též kompletní instalační materiál (mimo ozubeného hřebene - ten je nutné objednat samostatně dle průjezdné šíře brány), naší službu "montáž" a sníženou sazbu DPH 15% pro montáž v rámci novostaveb pro bydlení. Tuto základní sadu je možno též případně doplnit například o další dálkové ovladače, světelnou závoru, signální maják, klíčový spínač, kódovací klávesnici... a mnoho dalších doplňků a příslušentví naleznete v sekci příslušenství pohonů bran.

katalog pohony.pdf (4,5 MB)

 

sada pohonů pro dvoukřídlé otočné brány - RotaMatic 2 SK

15 990,- včetně montáže a 15% DPH

pohon brány Hörmann RotaMatic 2

Sada dvou kusů robusního elektromechanického pohonu otočných bran pro dvoukřídlé otočné brány, až do výšky brány 2000 mm, šířky křídla 2500 mm a do hmotnosti brány 220 kg. Pohon lze naprogramovat na funkci otevření pouze jednoho křídla (pro pěší průchod). Pohon je dodáván včetně 1ks čtyřtlačítkového dálkového ovladače HS4BS. Tato  sada obsahuje též kompletní instalační materiál, naší službu "montáž" a sníženou sazbu DPH 15% pro montáž v rámci novostaveb pro bydlení. Tuto základní sadu je možno též případně doplnit například o další dálkové ovladače, světelnou závoru, signální maják, klíčový spínač, kódovací klávesnici... a mnoho dalších doplňků a příslušentví naleznete v sekci příslušenství pohonů bran.

katalog pohony.pdf (4,5 MB)

 

Skvělý komfort a přesvědčivá bezpečnost

Teprve s dálkově ovládaným pohonem je vjezdová brána komfortní. Tak, jak očekáváte. Pro vaši novou vjezdovou bránu nebo k dodatečnému vybavení již existující posuvné nebo otočné brány by to přirozeně neměl být libovolný pohon, nýbrž kvalitní výrobek, na který se můžete každý den spolehnout.

 

100% kompatibilní

Společnost Hörmann vám nabízí přesně vzájemně sladěný systém skládající se z garážových vrat, pohonu garážových vrat a pohonu vjezdové brány. Oboje vrata otevřete jediným dálkovým ovládáním a vjedete z rušného dopravního provozu přímo do garáže.

Individuální komfort obsluhy

Mnohostranný program příslušenství nabízí pro všechny stavební situace vhodné kvalitní mobilní i stabilní příslušenství. Od ručního vysílače mikro přes kódovací tlačítko až po transpondérový spínač.

 

Zaručená kvalita

Díky vynikajícím technickým řešením, četným patentům a nekompromisnímu zajišťování kvality poskytujeme 5 roků záruky na pohony.