APOLLO group CZ s.r.o. Býšť - provozovatel webu www.chciVRATA.cz

Úvodem 

Jsme malá rodinná firma s tradicí již od roku 1993, dobré jméno naší společnosti tvoříme spolehlivým přístupem a kvalitními výrobky se snahou o minimalizaci nákladů a maximální šířku vybraného kvalitního sortimentu - u nás si můžete vybrat z široké řady výrobků a služeb. Rozhodně nechceme být nejlevnější na úkor kvality, ale ceny dodávaných výrobků a všech souvisejících služeb držíme trvale na nízké úrovni. Napříč celou naší nabídkou najdete speciální "AKČNÍ NABÍDKY", které Vám umožní nákup luxusních výrobků za bežné ceny. Po ty, kteří potřebují nestandardní řešení nabízíme individuální přístup a řešení jejich požadavků.

Web chciVRATA.cz

Jako náš základní informační prostředek v oblasti VRATA, BRÁNY a POHONY slouží tento web. Zde najdete přehled naší nabídky, co zde případně nenajdete, na to se nás neváhejte zeptat. Vzhledem k řešení zakázkových a individuálních záležitostí není možné zde vše prezentovat. Web prochází neustále řadou úprav a vylepšení. Jeho vývoj je průběžný z toho důvodu, že je založen na praktických zkušenostech a požadavcích provozu, hlavně přímo podnětů návštěvníků a našich zákazníků. I od Vás tedy přivítáme každou připomínku, či tip pro doplnění a vylepšení tohoto webu.

Naše strategická myšlenka

 
"I ta nejlepší vrata přestávají být nejlepšími bez kvalitních služeb a řádného přístupu k zákazníkovi."
 

Historie a cíl projektu chciVRATA.cz

Webový projekt www.chciVRATA.cz vznikl v roce 2006. Jak název napovídá věnuje se nabídce a problematice vratových systémů. Původně jako specializovaný online kalkulátor a objednávkový systém pro garážová a průmyslová vrata. Tento byl provozován pod firmou Jiří Pelikán - APOLLO group do roku 2008 a od roku 2009 pod hlavičkou firmy APOLLO group CZ s.r.o., která má tradici na trhu již od roku 1993. V průběhu roku 2009 začala společnost rozšiřovat svou nabídku o řadu nových produktů zejména garážových vrat a pohonů předního světového výrobce Hörmann. V neposlední řadě též nabídku vlastní zakázkové výroby posuvných samonosných a křídlových otočných bran doplněných možností dodávky celých plotových systémů. Do této doby tento web navštívilo přes 20 tisíc návštěvníků. Zásadní skok v celém tomto webovém projektu nastává v průběhu roku 2010, kdy byl základ webu kompletně přepracován a následně zkompletována podrobná nabídka výrobků a služeb.

Cílem našeho webu je nabídnout zákazníkovi kompletní přehled různých řešení s možností volby různých výrobků a cenových kategorií, a to v podání srozumitelném i pro "vratového amatéra", ale zároveň zachovat ucelenost všech informací jednotlivých produktů i do podrobnějších detailů a parametrů.

 

10 důvodů proč realizovat Vaše přání s námi...

Jsme malá rodinná firma působící na trhu již od roku 1993, můžeme tak nabídnout přátelský přístup k zákazníkovi a řadu zkušeností. S námi se tu potkáte i za dalších 20 let.

U nás nakoupíte pouze tradiční výrobky založené na dlouholeté a kvalitní výrobě. Námi dodávaná garážová vrata a elektrické pohony pro vjezdové brány jsou ve značkové kvalitě od předního světového výrobce Hörmann a tradičního českého výrobce TOORS CZ.

vrata brány pohony - hörmann

U námi dodávaných výrobků garantujeme nejnižší cenu na trhu. U nás se nemusíte obávat, že utratíte víc než je nutné. Značkové výrobky držíme na cenách samotného výrobce. Pokud Vám i přes to nabídne jiný prodejce totožný výrobek levněji, upravíme naší cenu - neváhejte a obraťte se na nás s konkurenční nabídkou.

vrata brány pohony - hörmann

Prodáváme pouze kvalitní a léty prověřené výrobky, žádné "levné" neznačkové výrobky u nás nehledejte. Zakázkovou výrobu zajišťujeme vlastním návrhem konstrukcí a zámečnickou výrobou. Nakupujeme materiály a komponenty pouze od dodavatelů s certifikáty kvality pro evropský trh. Z těchto důvodů můžeme poskytovat nadprůměrně dlouhé záruční lhůty až 10 let, přičemž předpokládaná životnost se pohybuje v řádech desítek let spolehlivého provozu. 

vrata brány pohony - hörmann

Držíme se hesla "naší nejlepší reklamou je spokojený zákazník". Z toho důvodu nemusíme investovat do drahé propagace, což nám umožňuje držet ceny na nízké úrovni a tím opětovně přispíváme ke spokojenosti našich zákazníků. Nízké ceny také garantuje minimalizovaná velikost naší firmy a s tím i režijní náklady, které se přímo promítají do cen výrobků a služeb.

vrata brány pohony - hörmann

Všechna naše řešení jsou přesně na míru zákazníkovi, navrženy pro nejlepší poměr cena / výkon / kvalita. Z našich dlouholetých zkušeností již víme, kde by zákazník zbytečně kupoval něco co nevyužije a naopak na čem se nevyplatí šetřit. V naší nabídce najdete jak levná řešení standardním provedením výrobků, tak máte možnost si připlatit za řešení přesně "na míru".

vrata brány pohony - hörmann

Nabízíme kompletní služby dodávky na klíč včetně dopravy, montáže a následné servisní údržby. Jako součást našich zakázek provádíme též potřebné stavební, demoliční, zámečnické a úklidové práce. Také máme v nabídce řadu doplňkových materiálů a příslušenství, které se též mohou hodit.

vrata brány pohony - hörmann

Zajišťujeme levný a rychlý záruční i pozáruční servis - náhradní díly a příslušenství za nejlepší ceny.

vrata brány pohony - hörmann

Za doporučení naší firmy kolegům a známým čerpejte služby z nabídky na www.chciFERDU.cz Pokud se na Vaše doporučení stane někdo naším novým zákazníkem, na oplátku Vám poskytneme slevu či službu zcela zdarma z naší nabídky "DŮM, BYT a ZAHRADA". Například za doporučený nákup vjezdové brány Vašeho souseda Vám poskytneme slevu na opravu Vašeho plotu nebo třeba zcela zdarma provedeme údržbu Vaší zahardy, záleží na Vás co si vymyslíte.
Individuální přístup k zákazníkovi je samozřejmostí, každý požadavek zákazníka je pro nás výzva k hledání optimálního řešení. Nikde jinde mezi konkurencí nenajdete firmu s tak širokou a komplexní nabídkou doplňkových výrobků a služeb. Vyzkoušejte sami...